Referencje


proboszcz Stanisław Gańczorz
proboszcz Stanisław Gańczorz

Referencje proboszcza parafii Św. Ap. Filipa i Jakuba, gdzie w 2008 r. wykonaliśmy pokrycie dachu kaplicy blachą miedzianą, odnowienie elewacji oraz przekładka dachówki na całym kościele

ks. Józef Wojciech
ks. Józef Wojciech

Referencje od proboszcza parafii p.w. Św. Antoniego w Zgoniu, gdzie w latach 2002-2003 przeprowadziliśmy gruntowny remont dachu kościoła, wraz z wieżą kościelną oraz remont domu katechetycznego.

proboczsz Aleksander Wojtala
proboczsz Aleksander Wojtala

Referencje proboszcza parafii p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Wyrach, gdzie w latach 2006-2007 przeprowadziliśmy kompleksowy remont dachu kościoła. Około 48tys.sztuk dachówki karpiówki!!!

ks. Jan Szewczyk
ks. Jan Szewczyk

Referencje ówczesnego proboszcza parafii Św. Ap. Filipa i Jakuba w Żorach, gdzie na przełomie 2002 i 2003 roku przeprowadziliśmy kompletny remont dachu na salkach katechetycznych i na probostwie.

proboszcz Jacek Wojciech
proboszcz Jacek Wojciech

Referencje wystawione przez proboszcza parafii p.w. św.Jerzego w Mszanej gdzie w latach 2002-2005 przeprowadziliśmy wymianę blachy ocynkowanej na blachę miedzianą na wieży Kościoła. Poza tym pokrycie blachą miedzianą kaplicy oraz blachodachówką salek katechetycznych.